Dan otvorenih vrata Hrvatske policije

Kako bi se mladima približio policijski poziv, Policijska uprava požeško-slavonska u utorak 7. lipnja u Požegi organizirala je Dan otvorenih vrata policije.

Na Danu otvorenih vrata predstavili su se razni poslovi policije, kao i oprema i tehnika kojom se policijski službenici koriste u svakodnevnom radu. Policijski službenici Policijske postaje Požega su prezentirali opremu, policijski službenici ureda načelnika su prezentirali nacionalne programe koje provode, policijski službenici kriminalističke policije su prezentirali testere za droge te uzorke raznih vrsta droga, kao i opremu kriminalističke tehnike, dok su policijski službenici protueksplozijske zaštite prezentirali svoju opremu i rad. Interventna jedinica policije je prezentirala opremu i naoružanje koje koriste te su demonstrirali borilačke vještine, primjenu palice, oružja i taktike postupanja te primjenu policijskih ovlasti.

Naši su učenici predstavnički popratili ovaj Dan.

.