U jedinstvu je snaga

Već vrlo poznato međurazredno natjecanje naše škole provelo se i prošle školske godine. Pobjedu je odnio tadašnji 2.b razred te osvojio nagradno putovanje. Danas učenici 3.b razreda zajedno s jezičarima naše škole 30. rujna u jutarnjim satima uputili su se u Zagreb. Prvo odredište 3.b razreda bio je Hrvatski sabor gdje su uz sam obilazak dobili i priliku prisustvovati sastanku sjednice Hrvatskog sabora. Sljedeće odredište bio je Muzej čokolade. Učenici su imali priliku upoznati se s početcima proizvodnje čokolade i kušati razne vrste istih. U međuvremenu jezičari naše škole posjetili su YEC gdje su imali predavanje na engleskom jeziku o američkoj organizaciji školstva. Dobili su radne materijale te imali kviz u kojemu je pobijedila učenica 4.a razreda Edita Sertić. Nadalje, uputili su se u Goethe institut gdje su se podijelili u grupe i imali radionice o određenim gradovima Njemačke. Nakon slobodnog vremena svi su se učenici uputili u Zagrebačko kazalište mladih na predstavu „Ana Karenjina“. Puni dojmova i zadovoljstva, svi su se uputili svojim kućama.