Večer matematike u KG-u

Već tradicionalno i učenici i djelatnici KG-a uključili su se u obilježavanje Večeri matematike pokazujući tako otvorenost prema svim područjima obrazovanja. I ove su godine nositelji projekta bile profesorice Katarina Soldo Obućina i Sanja Prša, a ove su im se godine s jednom radionicom pridružile profesorice biologije i kemije Martina Franić i Martina Peharda. Nositelji radionica i ove su godine bili učenici koji su svoje vršnjake, ali i goste namjernike upoznali s matematičkim zanimljivostima i na taj im način možda malo više približili ponekad prezagonetan svijet matematike. Novost ovogodišnje Večeri matematike bio je matematički kviz, a posebno popularna svakako je bila radionica Escape room u kojoj su se rješavanjem različitih matematičkih zadataka timovi morali izvući iz ove prostorije.

Fotogalerija: Ljubica Marković, Viktoria Barić i pridruženi članovi