Virovitički majales

U ponedjeljak 29. svibnja održan je majales na lokaciji Virovitica – Špišić Bukovica. Požeški KG-ovci i ovogodišnji sudionici Eko kampa Belli u Viroviticu su se pridružili virovitičkim KG-ovcima s kojima su se ogledali u sportskim natjecanjima, a nastavili zajedničkim druženjem. Nakon slobodnog vremena svi su se uputili prema gradskom muzeju grada Virovitice gdje su uživali u pogledu na prošlost tog divnog grada. Odlaskom iz muzeja posjetili su crkvu sv. Roka gdje su sudjelovali na misi koju je predvodio vjeroučitelj vlč. Tomislav Dokoza. Po završetku mise sudionici ovogodišnjeg majalesa uputili su se do sljedeće destinacije – Špišić Bukovice. Tamo ih je velikodušno dočekao vlč. Krunoslav Siroglavić sa svojim župljanima koji su boravak u Špišić Bukovici učinili još ugodnijim. Organizirali su ručak na svježem zraku (Bio je za svaku pohvalu!), a poslije ručka učenici i profesori mogli su se zabaviti uz stolni nogomet, ali i onaj malo realniji i dinamičniji, tzv. pravi nogomet. Tom prilikom smo se mogli uvjeriti da naši profesori nisu jedino stručnjaci u njihovom specifičnom području, već i u sportu. Kako nam je doista bilo, možete pogledati u bogatoj fotogaleriji.