Zašto sam i dalje katolkinja, unatoč svemu

Nedavno je na portalu Hrvatske katoličke mreže objavljen članak, kako kažu, mlade hrvatske znanstvenice koja je htjela ostati anonimna, a našoj je redakciji poznato da se radi o bivšoj učenici naše škole. U vremenima kakva jesu, u kojima je otvorena javna hajka na sve što je katoličko, kada se sve što je katoličko smatra nazadnim čak i opasnim, ova se djevojka usudila progovoriti o tome koliko je zahtjevno, ali i potrebno ostati svoj, biti ono što jesmo, što smo namrijeli od naših starih i što sve dobivamo ako ostanemo dosljedni.

Cijeli članak možete pročitati na sljedećoj poveznici: Zašto sam i dalje katolkinja unatoč svemu

Naslovna fotografija: Požeška biskupija, Svjetski susret mladih u Lisabonu (fotografija je ilustrativna i nije vezana uz sadržaj ovoga teksta i njegovu autoricu).