Vlašić bez snijega, KOŠ-ovci i KG-ovci bez skijanja

U petak 16. veljače učenici naše škole zajedno s učenicima Katoličke osnovne škole krenuli su na četverodnevni izlet na Vlašić. Iako je izlet prvobitno trebao biti škola skijanja, zbog nedostatka snijega morali smo se okrenuti nekim drugim zabavnim aktivnostima koje su nam pružile nezaboravno iskustvo. Imali smo priliku sudjelovati na sportskim igrama, zabaviti se sanjkanjem na Babanovcu, uživati u šetnji na vrh Galicu, voziti se žičarom te posjetiti prekrasne destinacije poput Travnika gdje smo posjetili Katolički školski centar “Petar Barbarić” u kojem smo sudjelovali na nedjeljnoj svetoj misi. Po povratku kući posjetili smo i grad Jajce gdje smo imali priliku vidjeti impresivne i jedinstvene u svijetu slapove kojima se rijeka Pliva ulijeva u Vrbas i istražiti staru gradsku tvrđavu. Iako je nedostatak snijega poremetio prvotne planove, svi smo se dobro zabavili i stvorili predivne uspomene.

Tekst: Ivona Pavić, 3.b

Fotografije: Mario Raguž, prof.