Nisi sam 2024.

❤️S ponosom najavljujemo!⚽️
I ove godine zajedno s Caritasom Požeške biskupije organiziramo sada već XIII. tradicionalni humanitarni malonogometni turnir “Nisi sam”.
Ove godine cilj nam je prikupiti novčana sredstva za stambeno opremanje doma Tomislava Boškovića iz Jakšića koji se već godinama hrabro bori i nosi s posljedicama teške bolesti koja ga je zadesila.
Malonogometni turnir održat će se u Školskoj sportskoj dvorani osnovne škole fra Kaje Adžića u Pleternici 9. ožujka 2024. godine, a samom turniru prethodi promocija ove akcije i prikupljanje novčanih priloga za navedenu svrhu prodajom kartica pomoći po cijeni od 2 EUR.
Također, donacije fizičkih i pravnih osoba mogu se uplatiti na bankovni račun otvoren za spomenutu humanitarnu akciju: HR6523400091511270117 (PBZ).
Podržimo & promovirajmo dobro koje ovom akcijom želimo ostvariti:
🪪 kupnjom kartice pomoći
💸uplatom na račun otvoren za ovu akciju
🏃‍♀️🏃 dolaskom na malonogometni turnir
📲dijeljenjem objave na društvenim mrežama