Županijskom natjecanje u rukometu za djevojke

Danas smo sudjelovali na županijskom školskom natjecanju u rukometu za djevojke koje se održavalo u gradskoj Sportskoj dvorani T. Pirc u Požegi. Naše su djevojke odigrale dvije utakmice i poražene su od Gimnazije Požega i Srednje škole Pakrac. Utakmice su bile napete i naše djevojke su pokazale karakter i borbenost, ali na kraju ipak nismo mogli parirati školama koje imaju veći broj aktivnih rukometašica u svojim ekipama. Na kraju smo osvojili treće mjesto. Našu je ekipu predvodila kapetanica i odlična rukometašica Magdalena Černušak. Uz nju su nastupile i Veronika Černušak, Monika Sabljić, Ivona Matanović, Ivana Uldrijan, Ivana Čačić, Antonija Nigović, Martina Bošković, Lorena Jelavić i Lucija Morvaj.