Tjedan psihologije iliti Kod psihologice

Danas smo donekle promijenili uobičajeni nastavni ritam. Učenici su u malim grupama dolazili Kod psihologice, i tako od 8 do 14. Srećom, nije se dogodilo ništa stresno što bi tomu bio razlog! Obilježili smo, naime, 15. po redu Tjedan psihologije u našoj školi. Kroz dan otvorenih vrata ureda školske psihologinje Nikoline Bodolović prošlo je točno stotinu zainteresiranih učenika. Uz prigodno čašćenje, učenici su procjenjivali koliko se međusobno poznaju, kakvih su komunikacijskih vještina, koliko su pod stresom, rješavali primjere zadataka s testova inteligencije, upitnik profesionalnih interesa, sudjelovali u Stroop testu, a mogli su si dobrovoljno izmjeriti i indeks tjelesne mase. Sve su vrijedno koordinirali maturanti izborne nastave psihologije. Učenici su sudjelovali u kvizu iz psihologije u svakodnevnom životu, na kojem su najbolji rezultat postigli naši maturanti iz 4.a Katarina Grladinović, Dominik Fogadić i Matija Karapetrić. Čestitamo svima koji su sudjelovali i zabavili se. Dođite opet, vrata su i inače otvorena!