SFera – Društvo za znanstvenu fantastiku

IV. Podbrežje 5, 10020 Zagreb

www.sfera.hr

Poštovani,

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da sudjelujete u SFerinom literarnom, likovnom i filmskom natječaju za djecu i mlade.  Molimo Vas da svojim učenicima i nastavnicima te profesorima književnosti i umjetnosti prenesete naš poziv na suradnju, kao i ovogodišnje zadane teme. Detalje natječaja ćete pronaći u privitku ovog e-maila.

U privitku ćete naći i popis Često postavljanih pitanja te Sferinu politiku privatnosti radi zaštite osobnih podataka učenika sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (GDPR) kako bi se nastavnici i učenici lakše snašli.

Na SFerin literarni i likovni natječaj za djecu i mlade svake godine stigne preko 1500 radova iz cijele Hrvatske i bilo bi nam iznimno drago da i Vaša škola sudjeluje u natječaju. Nagradni fond osiguravaju Zagrebačka naklada, Egmont, Carta Magica i drugi sponzori.

Društvo SFera već više od dvadeset godina organizira ovaj natječaj. Detalje o samom društvu, kao i o natječaju, možete pronaći na internetu www.sfera.hr

POZIV – SFera_Dopis_djecji natjecaj_2022

ČPP – Natječaj za dječje radove