Novi ravnatelj uveden u službu

Novi ravnateljU ponedjeljak, 31. kolovoza 2015. godine u službu je uveden novi ravnatelj Katoličke gimnazije u Požegi, profesor Ivica Bedeničić, nastavnik latinskog i grčkog jezika, koji je u Školi prisutan od samoga početka. Vlč. Robert Mokri službu je  ravnateljstva predao prof. Bedeničiću u prisutnosti osnivača škole, biskupa Antuna Škvorčevića i Ivice Žuljevića, predstojnika Ureda za katoličke škole Požeške biskupije.

Nakon toga, novoga je ravnatelja u prostorima škole cijelom kolektivu predstavio sam biskup. Iskazavši zahvalnost dosadašnjem ravnatelju vlč. Robertu za četverogodišnja nastojanja i suradnju, biskup je pojasnio djelatnicima Katoličke gimnazije novi odgojno-obrazovni projekt u duhu kojega će djelovati sve katoličke škole u Požeškoj biskupiji, pa tako i požeška gimnazija na čelu s novim ravnateljem. Riječi zahvale gospodinu biskupu za iskazano povjerenje, kao i svim djelatnicima za njihove žrtve i doprinos u radu škole uputio je i vlč. Robert Mokri, a na te riječi se nadovezao i novi ravnatelj zahvalivši biskupu na iskazanom povjerenju te potaknuvši sve kolege profesore na nastavak suradnje.