KG-ovci na Županijskom natjecanju iz nogometa

Na jučerašnjem održanom Županijskom natjecanju srednjih škola iz nogometa naši su predstavnici igrali u skupini s Tehničkom školom, Poljoprivredno-prehrambenom školom i Gimnazijom. Iako smo najmanja škola po broju učenika, srcem smo danas bili veliki. Naši mladići su prezentirali odličan nogomet, korektno ponašanje na terenu i maksimalnu disciplinu u igri. Da smo se našli u jako teškoj skupini dokaz je da smo otvorili natjecanje protiv Tehničke škole koja je na kraju podigla pobjednički pehar. Upravo s njima smo odigrali ravnopravnu utakmicu, no na kraju ipak izgubili rezultatom 2:1. Pogodak za našu ekipu postigao je Petar Petrović Crni. U drugoj smo utakmici poraženi od ekipe Gimnazije rezultatom 6:3. Ovdje su svi igrači dobili priliku igrati za svoju školu, a pogotke za našu ekipu su postigli Josip Vuković i, danas odlični Petar Petrović Plavi, poentirao je dva puta. Na kraju u jakoj konkurenciji sedam srednjih  škola naše županije na regionalni dio natjecanja odlazi ekipa Tehničke škole koja je u finalu bila bolja od Ekonomaca rezultatom 4:2.

Čestitke našim igračima koji su dali svoj maksimum i čistog obraza mogu reći da su predstavljali školu najviše što su mogli. Za našu školu su nastupili Vlaho Berišić, Alen Matošević, Jure Miličević, Lovro Pavlović, Juraj Prevolšek, Petar Petrović Crni, Petar Petrović Plavi, Robert Radoš – kapetan, Matej Raguž i Josip Vuković, dok je ekipu vodio prof. Mario Raguž.

Nogometna reprezentacija KG-a
Nogometna reprezentacija KG-a
Kapetan ekipe - Robert Radoš
Kapetan ekipe – Robert Radoš
Pred utakmicu
Pred utakmicu

a