Sjednica Županijskog vijeća učenika

Jana Jularić
Jana Jularić

Jučer, 20. 11. 2015. godine, u 10 sati održana je sjednica Županijskoga vijeća učenika Požeško-slavonske županije. Sjednicu je sazvala Teodora Raguž, učenica trećeg razreda Gimnazije, Požega. Na sjednici, održanoj u prostorijama knjižnice i čitaonice požeške Gimnazije, okupili su se predstavnici svih osnovnih i srednjih škola naše županije. Kao predstavnica Katoličke gimnazije sudjelovala je predsjednica Vijeća učenika naše škole Jana Jularić.

Glavna tema razgovora bila je razrada plana i programa obilježavanja Međunarodnog dana srednjoškolaca 17. studenoga koji se obilježava u čast praških studenata i profesora koji su bili strijeljani bez ikakvoga suđenja nakon mirnog prosvjeda protiv nacističke okupacije njihove zemlje. Stoga već sad pozivamo srednjoškolce na proslavu njihovog dana 17. studenog koja će se bogatim prigodnim programom održati u Glazbenoj školi Požega.