Korištenje prava na prijevoz u školskoj godini 2016./2017.

skolski_autobusObavještavamo učenike, koji su u svrhu izrade novoga modela sufinanciranja i financiranja prijevoza učenika srednjih škola za školsku godinu 2016./2017., dostavljali osobne identifikacijske brojeve (OIB) članova kućanstva, kako je Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta zatvorilo aplikaciju za daljnji unos dana 10. lipnja 2016. godine u 16:00 sati.

Učenici, koji nisu dostavili tražene podatke u zadanom roku, a u školskoj godini 2015./2016. ostvarivali su pravo na prijevoz sukladno Odluci Vlade Republike Hrvatske, moći će podatke unijeti prilikom ponovnog otvaranja aplikacije prije početka školske godine 2016./2017., kada će podatke unositi učenici, koji će u rujnu upisati prvi razred srednje škole.

Također, učenicima, koji su unijeli neispravne podatke ili kod kojih je došlo do promjena prije početka školske godine 2016./2017., bit će omogućen ponovan unos.

Obavijest o novom ciklusu unosa podataka, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta dostavit će putem svojih mrežnih stranica te županija i škola.