Krenulo je…

Ovih dana svjedočimo početku novog školskog polugodišta, a s njegovim početkom polako stižu na red i natjecanja u raznim područjima. Kako to već biva, prva su na redu školska natjecanja koja će zatim najboljima omogućiti odlazak na županijsku razinu, a najbolji u županiji će svoje znanje odmjeriti na razini države.

Jučer su tako učenici dramske družine KG-a prikazali svoj trud i znanje stručnom povjerenstvu koje su činili ravnatelj Bedeničić, profesori Paulić i Pavelić te profesorice Lodeta, Ćorluka i Ćuže-Abramović. Povjerenstvo nije imalo nimalo lak posao odabrati najboljeg učenika ili učenicu koji će nas predstavljati na županijskoj smotri LiDraNo 2017. koja će se ove godine održati u Lipiku. Monolge je za ovu prigodu pripremilo osam učenika, a školu će na kraju predstavljati učenica 3.a razreda Romana Ronta. Uz nju predstavili su se još i Mihaela Filipović, Dora Jozić, Mirko Filipović, Matea Pauković, Maja grgić, i Marko Gelenčir. Navedeni učenici još su jednom dokazali da i srednjoškolci mogu publici donijeti vrlo ozbiljne komade na svoj jedinstven način. Dio današnje atmosfere možete pogledati u galeriji.