Humanitarna akcija “Nisi sam” – pomoć u hrani i odjeći obitelji Čatak

Organizator humanitarne akcije “Nisi sam” – pomoć u hrani i odjeći obitelji Čatak Katolička gimnazija s pravom javnosti prikupila je hranu i odjeću u sveukupnoj vrijednosti 8.810,78 kuna od toga hranu u vrijednosti i procijenjenoj vrijednosti ukupno 1.826,78 kuna i odjeću u procijenjenoj vrijednosti ukupno 6.984,00 kuna.

Organizator humanitarne akcije prikupljenu humanitarnu pomoć u hrani i odjeći dodijelio je korisniku obitelji Čatak dana 12. travnja 2017. godine.

Zahvaljujemo se građanima koji su pružili humanitarnu pomoć u hrani i odjeći – anonimnom građaninu ili građanki te učenicima i djelatnicima Katoličke gimnazije s pravom javnosti:

• domaru Vladi Bošnjakoviću,
  • profesorima/stručnim suradnicima: Ivani Brekalo, Marijani Ćorluki, Mariju Ragužu, Katarini Soldo Obućini, Ivani Zovko i Katarini Petranović,
  • spremačici Mateji Drinovac,
  • tajnici Kristini Bratić,
  • učenicima 1.a razrednog odjela: Mirti Bajt, Katarini Barišić, Veroniki Černušak, Ivanu Grbavcu, Jakovu Margeti, Stjepanu Milaku i Ivi Ozanjak,
  • učenicima 1.b razrednog odjela, koji su donirali hranu i odjeću,
  • učenici 2.a razrednog odjela Ivani Luščić,
  • učenicima 2.b razrednog odjela: Ivi Budimir i Tari Stipanović,
  • učenicima 3.b razrednog odjela: Slavenu Aleriću, Josipi Džombi, Leopoldu Kajanu, Aniti Mišić, Juraju Prevolšeku, Bruni Razumoviću, Borni Španiću i Dori Vuković,
  • učenici 4.a razrednog odjela Moniki Lončarević i
  • voditeljici računovodstva Elizabeti Engelman.

*Popis osoba koje su pružile pomoć u humanitarnoj akciji naveden je abecednim i brojčanim redoslijedom te ne upućuje na vrstu i visinu pružene pomoći u humanitarnoj akciji.

Informacije o dodijeljenim donacijama, uključujući korisnika i visinu iznosa, objavljujemo u izvješćima i dokumentaciji o provedenoj humanitarnoj akciji: