Nogometno županijsko za djevojke

Županijsko školsko natjecanje u nogometu za djevojke održalo se u dvorani Tomislav Pirc u Požegi. Sudjelovalo je DSC_3223pet školskih športskih društava, dakle šest reprezentacija sljedećih škola: Katolička gimnazija, Gimnazija Požega, “Obrtnik” Obrtnička škola, “Klas” Poljoprivredna škola i “Ekonomik” Ekonomska škola. Što se tiče naše ekipe pobijedili smo “Ekonomik” 5-1, dok smo poraženi od Gimnazije 3-1. U utakmici za treće našim djevojkama je bio dosta olakšan posao jer se ekipa “Klasa” Poljoprivredne škole nije pojavila tako da je bilo 3-0 za “zelenim stolom”. Prvo mjesto osvojila je ekipa “Obrtnik” koja je u finalu pobijedila Gimnaziju 2-1 u jednoj jako zanimljivoj utakmici.

DSC_3299„Malo smo bili oslabljeni s obzirom na prošlu godinu. Da nismo odigrali prvu utakmicu protiv Gimnazije možda je moglo završiti i drugačije. Sve u svemu mi smo zadovoljni, sudjelovali smo i ponovno smo među tri najbolje ekipe što je još jedan zadovoljavajući uspjeh za našu školu.“ rekao je prof Raguž.