Zaključci s 3. sjednice Nastavničkog vijeća

Zaključci s 3. sjednice Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti u školskoj godini 2017./2018.

 

Na 3. sjednici Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održanoj dana 26. listopada 2017. godine:

 

  1. Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održane dana 26. rujna 2017. godine bez primjedbi.
  1. Odlučeno je da se oslobađaju od pohađanja nastave nastavnog predmeta Tjelesne i zdravstvene kulture (informacija ograničena), učenica 2.a razrednog odjela, i (informacija ograničena), učenik 2.b razrednog odjela u školskoj godini 2017./2018. zbog opravdanog razloga.
  1. Zatraženo je razumijevanje za učenicu koja je mnogo izostajala zbog opravdanog razloga. Upozorilo se na nedovoljan broj ocjena kod pojedinih učenika zbog izbjegavanja pisanih provjera.  Raspravljalo se o izostancima, osobito učenika 4. razreda. Obavijestilo se o savjetovanju učenika 4. razreda sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje o profesionalnim namjerama.