O prošlosti i budućnosti u sadašnjosti

Prema planu i programu za gimnazije na satovima se biologije u završnim razredima proučava čovjek sa svim svojim osobitostima pa tako i kroz njegovo podrijetlo. U četvrtak su se tako 23. studenog naši maturanti zaputili prema Krapini gdje su posjetili Muzej krapinskih neandertalaca koji otkriva faze razvoja kako planeta Zemlje tako i samoga čovjeka. Nakon toga su se uputili u Zagreb gdje su posjetili Smotru Sveučilišta u Zagrebu na kojoj su se predstavljali fakulteti s tog Sveučilišta i gdje su se imali priliku informirati za sve što ih je zanimalo vezano uz njihovo buduće školovanje. Uz dovoljno slobodnog vremena nakon Smotre mogli su obići grad koji se polako pripremao za sad već poznati Advent u Zagrebu. Dan je završen u Teatru Exit gdje su imali priliku pogledati jednu od najpopularnijih i najnagrađivanijih Exitovih predstava Kauboji.

IMG_20171123_101633IMG_20171123_112644 Kauboji 4 kaubojii4