Susret prijatelja Škole

Tradicionalnim susretom nastavničkog vijeća Škole, na čelu s ravnateljem prof. Ivanom Bedeničićem, s učenicima koji su pohađali Katoličku gimnaziju, a svojim su odazivom potvrdili tu vezu prijateljstva koju su svojim potpisom u Knjizi prijatelja Škole simbolično ovjekovječili na dodjeli maturalnih svjedodžbi, završena je bogata kalendarska godina u kojoj smo svečanom akademijom obilježili desetu godišnjicu Škole, a Trećim euharistijskim kongresom dvadesetu obljetnicu Biskupije. Ovogodišnji Susret prijatelja KG-a pamtit ćemo po programu koji su svojim predavanjem i svjedočenjem kreirali bivši učenici škole, Marija Marković, studentica psihologije u Osijeku, i Domagoj Grbeš, student novinarstva u Zagrebu. Susretom je moderirao prof. Bunjevac, a njega je započela molitvom prof. Marina Matić, također učenica prve generacije KG-a. Sve koji su se uspjeli odazvati pozivu na susret pozdravio je i ravnatelj škole i pozvao na uzajamnu suradnju u stvaranju još boljih veza sa školom na dobro sviju nas, a, konačno, i naše domovine. Susret je nastavljen prigodnim domjenkom uz druženje i razgovor bivših kolega, učenika, profesora i razrednika.