Djevojke četvrte na državnom iz badmintona

Drugu godinu za redom na državnom natjecanju u badmintonu našu su školu od 25. do 27. travnja u Poreču predstavljale Tara Stipanović, Iva Budimir, Ela Ešegović i Veronika Černušak. Pod vodstvom prof. Marija Raguža djevojke su ostvarile izvrstan rezultat plasiravši se s dvije pobjede i isto toliko poraza na četvrto mjesto državnog ranga natjecanja. U skupini su djevojke izvrsnom igrom nadvladale predstavnice Gimnazije Josipa Slavenskog iz Čakovca i Srednje talijanske škole Rijeka (Scuola media superiore italiana Fiume). U polufinalu su od naših djevojaka bolje bile predstavnice Gimnazije Tituša Brezovačkog iz Zagreba, a u utakmici za treće mjesto ovaj put s(p)retnije su bile Čakovčanke. Našim djevojkama svakako želimo zahvaliti na višegodišnjem zalaganju, ali i čestitati i na ovom i svim dosadašnjim uspjesima koji su i više nego sjajni.

Napomenimo da je naša učenica Ana Šimunović tri dana kao volonter sudjelovala u organizaciji natjecanja kao predstavnica volontera naše županije ispred Županijskog školskog sportskog saveza.