Zaključci sa 7. sjednice Nastavničkog vijeća

Na 7. sjednici Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održanoj dana 26. veljače 2018. godine:

1. Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održane dana 1. veljače 2018. godine bez primjedbi.

2. Odlučeno je na zahtjev roditelja da će (informacija ograničena), učenica 2.a razrednog odjela Katoličke gimnazije s pravom javnosti, pohađati nastavu nastavnog predmeta Tjelesne i zdravstvene kulture od kojeg je bila oslobođena u nastavnoj godini 2017./2018.

3. Najavljen je dulji izostanak s nastave (informacija ograničena), učenice 1.b razrednog odjela Katoličke gimnazije s pravom javnosti, i preporučeno je nastavnicima da znanje navedene učenice koje su planirali provjeravati u narednom razdoblju provjere do dana izostanka.