Treće državno prvenstvo za naše sportašice

Na jučerašnjem Županijskom natjecanju u stolnom tenisu održanom u Dvorani Tomislav Pirc u Požegi djevojke su izborile svoje treći plasman na državnu razinu dok su dečki ostvarili jednako dobro drugo mjesto. U konkurenciji mladića sudjelovalo je šest ekipa srednjih škola, a kod djevojaka četiri ekipe.

Ženska stolnoteniska ekipa KG-a

Mladići su pobijedili vršnjake iz Tehničke škole i Obrtničke dok su u finalu poraženi od Gimnazije. Djevojke su uvjerljivo pobijedile ekipu Gimnazije, a u finalu su bile bolje od djevojke iz Obrtničke škole. Tako će našu županiju na državnoj razini predstavljati mladići Gimnazije Požega te, naravno, naše djevojke. Treba svakako istaknuti da je Tara Stipanović još jednom pokazala svoje herojstvo i krajnju požrtvovnost za svoju ekipu i školu time što je tek nekoliko dana prije operacije meniskusa odlučila nastupiti za školsku reprezentaciju što se pokazalo izuzetno dragocjenim jer je Tara pobijedila ni manje ni više nego sve svoje protivnice! Čestitke i mladićima i djevojkama, a Tari na njenoj plemenitost, hrabrosti i nesebičnosti svaka čast! Nikako ne smijemo zaboraviti voditelja naših ekipa prof. Marija Raguža koji sve naše sportske ekipe revno priprema i prati.

STEDKG: Tara Stipanović, Ana Somunja, Marta Lončar, Veronika Černušak i Ana Blažević

STEMKG: Antonio Lipovac, Dinko Obradović, Danijel Barišić i Leon Romić.

st192
Muška stolnoteniska ekipa KG-a