Zaključci s 5. sjednice Nastavničkog vijeća

Zaključci s 5. sjednice Nastavničkog vijeća u školskoj godini 2018./2019. održane 8. svibnja 2019. godine:

• Usvaja se Zapisnik s prethodne sjednice Nastavničkog vijeća održane 18. ožujka 2019. godine bez primjedbi.

• Oslobađa se od pohađanja nastave nastavnog predmeta Tjelesne i zdravstvene kulture (informacija ograničena), učenica 2.a razrednog odjela Katoličke gimnazije s pravom javnosti.

• Određuju se za (informacija ograničena), učenika 4.b razrednog odjela Katoličke gimnazije s pravom javnosti, rok i povjerenstvo za polaganje predmetnog ispita iz nastavnog predmeta Engleskog jezika koje čini: Ivana Drmić, Leonardo Đaković i Nikolina Bodolović.

• Raspravljalo se o raznome: vladanju učenika 4. razreda na tradicionalnom okupljanju maturanata povodom završetka srednjoškolskog obrazovanja (norijada) te pravima i obvezama nastavnika u provođenju postupka vrednovanja učenika u srednjoj školi.