Predstavljanje knjige “Neplanirano” Abby Johnson

Poštovani učenici, cijenjeni roditelji, dragi prijatelji,

pozivamo vas na predstavljanje hit knjige Abby Johnson, “Neplanirano”.

„Ono što sam godinama govorila ljudima, što sam vjerovala, podučavala i zastupala, sve je to laž. Što bi bilo da sam znala istinu i da sam je govorila svim tim ženama?“ napisala je Abby Johnson.

U potresnoj životnoj ispovijesti u kojoj je od ravnateljice klinike za pobačaje postala zagovornica prava nerođenih, Abby Johnson govori o preobrazbi svog života. Knjigu „Neplanirano“ možete pročitati i na hrvatskom jeziku, a nakladna kuća Verbum i Inicijativa 40 dana za život pozivaju vas na promociju knjige 16. studenog u 20h u Samostan sestara milosrdnica. Trg Sv. Trojstva 17.

„Knjiga je šokantna, potresna, dirljiva, radosna i daje nadu da pobačaj nema zadnju riječ! Ovo je knjiga koju svi trebaju pročitati, jer govori istinu činjenično, a s puno iskrenih osjećaja“, rekao je gospodin Čaljkušić, predsjednik Inicijative koji će i u Požegi govoriti o knjizi “Neplanirano”.