GREGOR za DRŽAVNU SMOTRU!!!

Nova školska godina nije mogla započeti bolje za dramsku družinu prof. Marijane Ćorluke. Naime, sva se školska natjecanja na višim razinama nisu uspjela održati zbog situacije koja je poznata svima a u ovoj joj vijesti ne treba pridavati nimalo pažnje.
Tako su rezultati nakon održanih županijskih razina LiDraNa stigli tek danas, ali s najboljom mogućom viješću za našu dramsku družinu a ta je da je dramska igra Gregor zaslužila biti predstavljena na državnoj smotri.
U ime svih učenika i djelatnika možemo čestitati našoj dramskoj družini i njihovoj mentorici, ali i žaliti jer državne smotre, naravno/nažalost, neće biti.
U nadi da će se trud i naših požeških i svih hrvatskih nastavnika i njihovih učenika ubuduće konkretnije vrednovati želimo puno uspjeha u radu i našim dramcima i svim učenicima naših izvannastavnih aktivnosti kojima ovaj uspjeh može i mora biti poticajan.
Izvedbu koju su snimili učenici TV sekcije Nautes možete pogledati na našem youtube kanalu: