Proglašenje pobjednika međurazrednih natjecanja (šk. god. 2019./2020.)

Jedna od brojnih izvannastavnih aktivnosti učenika Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi jesu međurazredna mjesečna natjecanja u raznim područjima. Tijekom prošle školske godine (2019./2020.) ovakva su se natjecanja redovito provodila sve do početka drugog polugodišta, kada je došlo do pandemije koronavirusa, zbog čega su natjecanja bila prekinuta. U ovoj novoj školskoj godini učenici su se vratili u svoje klupe, a u školi su proglašeni pobjednici spomenutih mjesečnih natjecanja.

 

 

U minuloj školskoj godini provedeno je pet mjesečnih natjecanja u sljedećim područjima:

  1. Kviz znanja prigodom Dana škole (15. listopada 2019.)
  2. Penjanje na školsku umjetnu stijenu (22. listopada 2019.)
  3. Humanitarna akcija „Plastičnim čepovima do skupih lijekova (1.-30. studenog 2019.)
  4. Prisutnost učenika na Večeri matematike (4. prosinca 2019. godine)
  5. Maskiranje u prigodi maškara (25. veljače 2020.)

 

Pobjednici prošlogodišnjih mjesečnih razrednih natjecanja su učenici tadašnjeg 3.b razreda, a ovogodišnji maturanti 4.b razreda, na čelu s njihovom razrednicom prof. Ivanom Zovko. O tome koliko je konkurencija bila velika svjedoči i konačni zbroj bodova prema kojem su pobjednici imali 1 bod više od ovogodišnjeg 3.b razreda. Od srca čestitamo pobjednicima maturantima. Viribus unitis, sic itur ad astra! Udruženim snagama, tako se ide do zvijezda!