Dva prva mjesta na županijskom natjecanju iz geografije

Na županijskom natjecanju iz geografije koje se 25. ožujka održalo u matičnim školama, a u organizaciji OŠ Julije Kempfa, sudjelovalo je 14 učenika naše Škole koji su postigli zavidne rezultate. Posebno treba istaknuti dva prva mjesta u kategoriji drugih – Krešimir Dukmenić (2.b) i četvrtih razreda – Marin Milevoj (4.a). Od ostalih rezultata možemo istaknuti 3. (Dea Pečur), 4. (Matej Raljević) i 5. (Ivan Černušak) mjesto naših prvaša, 2. (Toni Radić), 3. (Tea Tutić), 4. (Luka Ivančić) i 5. (Filip Zelenika) mjesto učenika drugih razreda, 2. (Tin Kelebuda), 4. (Juraj Filipović) i 5. (Monika Sabljić) mjesto naših vicematuranata te 3. (Marta Štimac) i 5. (Fran Mjertan) mjesto naših maturanata. Čestitamo našim učenicima kao i njihovoj mentorici prof. Mileni Škoda koja je pripremala ovu uspješnu reprezentaciju.

Krešimir Dukmenić, 1. u kategoriji drugih razreda
Marin Milevoj, prvo mjesto u kategoriji maturanata