Predstavljanje VII. broja Nautesa

24. travnja novinarska družina Nautes u školskoj je knjižnici predstavila svoj VII. broj istoimenog školskog lista s ovogodišnjom temom “Fer i (ne)korektno”. Voditelj družine i glavni urednik prof. Paulić i glavna urednica Nautesa Sara Kuščer pozdravili su sve prisutne i predstavili širok spektar tema našeg novog broja dok su pojedini novinari prisutne ukratko uputili u sadržaje koje su sami stvarali. Uz bogatu fotogaleriju u novom broju također se mogu pronaći zanimljive sportske teme, aktualne školske i društvene teme, uspjesi naših učenika, duhovni kutak, razredna putovanja i mnoge druge. Svoj broj školskoga lista zainteresirani će moći dobiti ovih dana u školi uz dobrovoljni prilog za rad novinarske družine.