12. Malonogometni humanitarni turnir “NISI SAM”

U suradnji s Caritasom Požeške biskupije i ove godine organiziramo sada već XII. tradicionalni humanitarni malonogometni turnir “Nisi sam”. Ove godine cilj nam je prikupiti novčana sredstva za nabavku informatičke opreme korisnicima socijalne usluge poludnevnog boravka Centra za nestalu i zlostavljanu djecu organiziranog u Požegi.
Malonogometni turnir održat će se na Sportsko-rekreacijskom centru u Požegi 3. lipnja 2023. godine, a samom turniru prethodi promocija ove akcije i prikupljanje novčanih priloga za navedenu svrhu prodajom kartica pomoći po cijeni od 2 EUR i uplata donacija fizičkih i pravnih osoba na bankovni račun otvoren za spomenutu humanitarnu akciju HR8523400091511230860 (PBZ).
Podržimo & promovirajmo dobro koje ovom akcijom želimo ostvariti! ⚽️❤️