Turnir “Nisi sam” na radijskoj postaji Sundset Požega

Soundset Požega
U organizaciji Katoličke gimnazije, pod vodstvom prof. Maria Raguža, u subotu 5. ožujka održava se već tradicionalni humanitarni malonogometni turnir “Nisi sam”. Turnir koji će se odigrati u sportskoj dvorani Tomislav Pirc u Požegi, započinje u 7,30 i traje do 16 sati. Sva prikupljena sredstva na turniru namijenjena su za pomoć Stjepanu Segečiću.
Ova hvale vrijedna inicijativa Katoličke gimnazije i Požeške biskupije dobila je i medijsku podršku požeške radijske postaje Soundset. U kratkom intervjuu organizacijski odbor učenika i prof. Raguž dobili su priliku detaljnije informirati i još jednom pozvati sve građane da se uključe i podrže humanitarni malonogometni turnir.

 

Zahvaljujući redakciji radijske postaje intervju u cijelosti požete poslušati ovdje.