Ljeskovica – tradicionalni korizmeni susret

Kao i svake godine u korizmeno vrijeme naša škola u tradicionalnom je susretu posjetila djelatnike i korisnike Doma za odrasle Ljeskovica. Tako je i ove godine 50 učenika naše škole u pratnji prof. Marijana i pedagoginje Ivane Brekalo posjetilo Ljeskovicu, a ondje im se pridružio požeški biskup msgr. Antun Škvorčević u pratnji ravnatelja Caritasa vlč. Gorana Lukića. Po dolasku u Dom dočekala nas je ravnateljica, dipl. soc. radnica Rada Matoš. Ravnateljica je izrazila želju da češće posjećujemo Dom te je također rekla kako je jako sretna što mladi ljudi posjećuju ovakav tip ustanova. Naš posjet uzveličali smo svojim mladenačkim veseljem, zajedničkom molitvom i, naravno, pjesmom. Nakon kratkog programa imali smo priliku u neformalnom druženju malo bolje upoznati neke korisnike Doma. U Godini milosrđa ovo je nedvojbeno bila jedinstvena prilika da mladi iskažu blizinu najmanjima od najmanjih.