Promocija u Voćinu

Na poziv Osnovne škole Voćin dana 24. svibnja ravnatelj škole Ivan Bedeničić u pratnji dvojice maturanata i dvije novinarke Nautesa odazvao se pozivu i krenuo je put Voćina kako bi uz njihovu pomoć osmašima predstavio našu školu. Dočekala su nas dva osma razreda sa svojim razrednicima i nekim nastavnicima kojima se najprije obratio ravnatelj Bedeničić lijepim pozdravom te zahvalio na pozivu u njihovu školu. U nekoliko riječi predstavio je školu i naše učenike te pozvao osmaše na razmišljanje o tome što žele upisati. Uslijedio je prikaz promotivnog filma Katolička gimnazija i Mi smo KG, film koji prikazuje pregled cijele školske godine. Maturanti Petar i Marko predstavili su osmašima Katoličku gimnaziju iz vlastitog iskustva, upoznali ih s predmetima koje nudi pojedini smjer, razbili razne predrasude te predstavili događanja i aktivnosti koje škola nudi. Posebno su predstavili duhovni program u kojemu zajedno sudjelujemo spomenuvši da ih je baš sve navedeno izgradilo kao osobe kakve su sada. Dečki su za kraj izveli svima poznatu dramsku igru Dobri dečki, a nakon raznih pitanja od strane znatiželjnih osmaša podijelili smo im nekoliko primjeraka trećeg broja školskog lista Nautes.