Drugo međurazredno natjecanje – umjetna stijena

23. listopada održano je drugo međurazredno natjecanje učenika naše škole. Ovaj puta su se predstavnici svih osam razreda okušali u penjanju po umjetnoj stijeni. Po 6 predstavnika svakoga razreda (3 djevojke, 3 mladića) trebalo se uspeti na našu 13 m visoku umjetnu stijenu. Sama stijena tom je prilikom imala 5 razina do kojih se moglo popeti i koje su nosile jednako toliko bodova. Na koncu su čak tri razreda imali jednak broj bodova – 24- što znači da dijele prvo mjesto. Stoga, čestitamo 2.a, 3.a i 3.b razredu! Čestitamo i prof. Ragužu na ideji i poticaju, a pogotovo momcima iz našeg projekta bez kojih se ovo natjecanje ne bi moglo održati – hvala Mateju i Mirku (i šefu Bruni koji je na sve to samo namignuo). Zahvaljujemo i Lana Grgić i Andrea Budimlić koje su strpljivo i svojim fotoaparatom gotovo tri sata pažljivo pratile svakog natjecatelja što djelomično možete vidjeti u fotogaleriji ispod teksta, a više u fotogaleriji na našoj facebook stranici.