Obavijest o načinu izvođenja nastave na daljinu u slučaju izricanja mjere samoizolacije

Ako je nastavniku izrečena mjera samoizolacije, no zdravstveno stanje mu dopušta rad,  tj. ne otvori bolovanje, izvodit će nastavu na daljinu preko platforme Microsoft Teams kao i u prošloj školskoj godini.

 

Ako je učeniku izrečena mjera samoizolacije roditelj je dužan žurno obavijestiti školu o tome:

  • putem e-pošte na: ravnatelj@katolicka-gimnazija.hr ili
  • telefonski na 034/312-093,
  • iznimno razredniku

Potrebno je navesti svog obiteljskog liječnika, razred koji polazi i smjer.

 

Nakon što roditelj obavijesti Školu učeniku će se omogućiti praćenje nastave na daljinu, tj. online nastava putem platforme Microsoft Teams.

 

Učenik je dužan svakodnevno i redovito pristupati nastavnim predmetima u platformi Microsoft Teams koje ima po dnevnom rasporedu, potvrditi nastavniku primitak nastavnih materijala, izvršavati zadane zadatke u propisanom roku te kontinuirano komunicirati s nastavnicima. Ukoliko učenik ne bude postupao kako je navedeno, Škola će smatrati da učenik nije prisutan na nastavi za što je moguće izricanje neopravdanih sati.