Alea iacta est!

Na jučerašnjem potpuno demokratski i kolegijalno održanom radnom sastanku razrednika i voditelja izvannastavnih grupa saznali smo i ostale putnike za Bruxelles. Razrednici su imali pravo odabrati po jednog učenika iz svoga razreda kao i voditelji izvannastavnih aktivnosti. Tako smo jučer, uz Domagoja Zubovića, pobjednika kviza znanja za Dan škole, saznali trinaest novih više-manje očekivanih imena.

Gledajući cjelokupnost osobe svakog predloženog učenika – odnos prema radu i razrednim kolegama, odnos prema profesorima i Školi, sudjelovanje u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima, svjedočenje katoličkog identiteta u i izvan škole – prisutni na radnom sastanku izabrali su sljedeće učenike:

1.a Matea Pauković

1.b Matej Raguž

2.a Anita Rotar

2.b Maja Grgić

3.a Valentina Pavličević

3.b Ante Herceg

4.a Marija Prpić

4.b Martina Obradović

Dramska družina – Petar Petrović

Sportske grupe – Sven Abramović

Novinarska družina Nautes – Jana Jularić

Školski zbor – Nikolina Berić

KRUG – Domagoj Grbavac

Kviz – Domagoj Zubović

Čestitamo svima odabranima ponajprije na njihovom zalaganju i trudu, a onda i na zasluženoj nagradi – put u Bruxelles 11. i 12. prosinca ove godine!