Priznanje od srca

DSC_0004Za kraj školske godine našoj Školi stiglo je i iskreno priznanje obitelji Segečić za čijeg smo sina Stjepana ove godine organizirali malonogometni humnanitarni turnir ”Nisi sam”. Stjepanova majka Anita susrela se s ravnateljem Ivicom Bedeničićem kojega je, u prisutnosti prof. Marija Raguža, upoznala s trenutnim Stjepanovim stanjem koje je, po njenim riječima, 70% bolje od vremena početka liječenja. Sredstva koja su prikupljena humanitarnim turnirom pomogla su obitelji Segečić da Stjepanu kupe medicinski krevet i obave pretrage u Njemačkoj, a što si sami nikako ne bi mogli priuštiti. Radosni od ovoga susreta, a još više od Stjepanovog napretka, Škola zasigurno i ovom gestom obitelji Segečić dobija vjetar u leđa za nove humanitarne projekte. Vjerujemo da će obitelj Segečić, kao i sve obitlji kojih smo se sjetili prethodnih godina, Školi ostati i u srcu i u sjećanju, kao što je i Škola ostala u zahvalnom srcu obitelji Segečić.