DJEVOJKE TREĆE NA REGIONALNOM NATJECANJU U STOLNOM TENISU

ST REGIJA 2018 3Naše učenice su ostvarile još jedan odličan rezultat za našu školu. Kao predstavnice Požeško-slavonske županije osvojile su treće mjesto u stolnom tenisu na regiji Istok. Osim naših djevojaka sudjelovale su najbolje ekipe iz Brodsko-posavske, Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije. Igrao se kup sistem, a naše su djevojke odmah kod izvlačenja dobile najbolju ekipu iz Vinkovaca koja na kraju i putuje na državnu završnicu. U utakmici za treće mjesto naše su predstavnice pobijedile ekipu iz Brodsko-posavske županije rezultatom 3:0. Za našu ekipu su nastupile: Tara Stipanović 3.b, Marta Lončar 3.b, Ana Somunja 3.b i Veronika Černušak 2.a.

ST REGIJA 2018 5Osim što smo ostvarili još jedan odličan rezultat, naše učenice su sudjelovale u organizaciji natjecanja jer je upravo naša županija bila organizator regionalnog natjecanja. Tako su po prvi puta brigu o zapisnicima i rezultatima cijelog natjecanja vodile naše učenice Valentina Bunjevac 4.a, Martina Pandža Brnić 4.b, Ela Ešegović 3.b i Iva Budimir 3.b. Kako smo ponosni na naše igračice, tako smo i na naše djevojke koje su se dokazale u novim zadaćama.