NATJEČAJ ZA IZRADU ZBORNIKA UČENIČKIH MOLITVI, LITERARNIH I LIKOVNIH RADOVA O 25. OBLJETNICI USPOSTAVE POŽEŠKE BISKUPIJE

Caritas Požeške biskupije i Centar „Pro vita et familia“ („Za život i obitelj“) pripremaju  izradu Zbornika učeničkih molitvi, literarnih i likovnih radova o 25. obljetnici uspostave Požeške biskupije.

Na natječaju su pozvani sudjelovati svi učenici osnovnih i srednjih škola s područja Požeške biskupije. Radovi mogu biti na teme: Požeška biskupija, zaštitnici Požeške biskupije, prvi požeški biskup, grb i geslo biskupije, plodovi na njivi Gospodnjoj kroz 25 godina Požeške biskupije.

PRAVILA NATJEČAJA:

Uz molitvu, literarni ili likovni rad potrebno je napisati ime i prezime učenika, učitelja-mentora te naziv i adresu škole.

U izbor ulaze svi radovi pristigli na natječaj u periodu 25. prosinca 2021. godine –  25. ožujka 2022. godine.

Radovi se šalju na adresu: Caritas Požeške biskupije, Cirakijeva 12, 34000 Požega.

Članovi prosudbenog povjerenstva izabrat će najbolje radove koji će biti objavljeni u Zborniku radova i predstavljeni na svečanom predstavljanju zbornika u srpnju 2022. Sve škole, čiji će učenici biti izabrani za svečano predstavljanje, bit će pravovremeno obaviještene.