Imamo prve i u engleskom i u biologiji

Danas su održana dva županijska natjecanja, Ekonomska škola Požega bila je domaćin natjecanju iz engleskoga jezika, a OŠ Vilima Korajca u Kaptolu natjecanju iz biologije.

Na natjecanju iz engleskoga jezika u kategoriji 2A (drugi razredi-gimnazije), prvo je mjesto ostvarila Hana Gomerčić (2.b) pod mentorstvom prof. Ivane Zovko.

Jednako dobre rezultate učenici su postigli i na natjecanju iz biologije. U kategoriji prvih razreda Monika Senj (1.a) također ostvarila prvo mjesto, a njen razredni kolega Ivan Lukić treće mjesto, dok je u kategoriji četvrtih razreda Lorena Lipovac ostvarila drugo, a Jacinta Lisec treće mjesto. Učenike prvih razreda pripremala je prof. Martina Peharda, a maturantice prof. Krešimir Mandić.