HOD 2022.

Ovih su dana hrvatsku naciju ponovno razveselili njeni sportaši, malo nogometaši, nešto odbojkaši (ako ste to mogli igdje popratiti), a najviše vaterpolisti, nešto manje košarkaši. Znamo da smo nacija s velikim očekivanjima, ali i niskim pragom tolerancije ne-uspjeha.

I iz ovog kratkog uvoda može se dobiti onaj poznati dojam da se smatramo velikom sportskom nacijom. Mi smatramo da smo i u školi dosta posvećeni sportu i da smo, s obzirom na to koliko smo velika ili mala škola, relativno uspješni.

Možda nam u tome pomaže i svakogodišnje obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana kojim posvješćujemo i sebi i učenicima važnost u bavljenju bilo kakvim fizičkim aktivnostima. Ako su to i (polu)profesionalne sportske aktivnosti, tim bolje.

Jučerašnjim tradicionalnim HOD-om po obroncima Požeške gore i drugima smo poslali istu poruku.

HOD za bolji život!