Kreativni i neovisni 2023.

Povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti od 15. studenog do 15. prosinca raspisan je natječaj “Kreativni i neovisni”. Cilj natječaja je da učenici osnovnih i srednjih škola pokažu pomoću plakata, instalacije, fotografije ili jednominutnog filma svoj stav prema ovisnostima. Našu školu predstavljale su učenice 2.b razreda, Veronika Heig, Nika Trupinić i Barbara Hoborka, pod mentorstvom prof. Miroslava Paulića. Proglašenje i dodjela nagrada održano je 11. lipnja 2024. u Coworking centru Panora. Zavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije osiguralo je novčana sredstva u iznosu od 1650 eura. Veronika Heig osvojila je 2. mjesto u kategoriji instalacije sa svojim radom “Igra vješala”, a učenica Barbara Hoborka osvojila je 1. mjesto u istoj kategoriji sa radom “ Ca-Genom”.