DJEVOJKE PRVE U STOLNOM TENISU

Danas je održano Županijsko školsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojke i mladiće. Sudjelovali su učenici i učenice iz sedam srednjih škola naše županije. U konkurenciji mladića nastupile su ekipe Gimnazije Požega, Ekonomske škole, Poljoprivredno-prehrambene škole, Obrničke škole, Katoličke gimnazije,Tehničke škole i Srednje škole iz Pakraca. Naši mladići su u svojoj skupini ostvarili pobjedu nad ekipom Tehničke škole rezultatom 3:0, a istim su rezultatom poraženi od učenika Obrtničke škole i nisu se plasirali u završnicu natjecanja. Djevojke su u konkurenciji četiri srednje škole (Ekonomske, Obrtničke i Gimnazije) uvjerljivo slavile i donijele novi pehar u školu. Pobjedile su Ekonomsku i Obrtničku školu te se bez ijednog izgubljenog meča plasirale na regiju koja će se održati u Požegi sljedećeg petka. Za mušku ekipu nastupili su: Leon Romić, Antonio Lipovac, Filip Gretić i Vlaho Berišić. Za žensku ekipu nastupile su: Tara Stipanović, Marta Lončar, Ana Somunja i Veronika Černušak.

Ekipe je vodio prof. Mario Raguž.

stžup1 stžup2 stžup4