Šport uključi, probleme isključi

U Dvorani sv. Terezije Avilske 4. travnja za brojne zainteresirane održana je prva konferencija za medije na kojoj su voditelji projekta “Šport uključi, probleme isključi” predstavlili projekt vodećim ljudima grada i županije, ali i široj javnosti. Projekt koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, a provode ga Katolička gimnazija s pravom javnosti u Požegi u suradnji s NK Dinamo Vidovci-Dervišaga prezentirao je voditelj Bruno Budimir, a o istom su progovorili i ravnatelj Škole, prof. Ivica Bedeničić, predstavnik NK Dinamo Tomislav Čabraja i, na koncu, gradonačelnik grada Požege, gospodin Darko Puljašić koji je obećao suradnju grada Požege pogotovo u rješavanju tekućih pitanja vezanih uz penjačku stijenu koja bi se trebala postaviti u dvorištu škole, a uz Stari grad.

Projekt koji je namijenjen mladima koji pripadaju skupini koja je u riziku od socijalne isključenosti još uvijek prima prijave na jedan ili sve sportove koji se nude – gimnastika, atletika, nogomet, plivanje i penjanje. Stoga, ukoliko niste sigurni zadovoljavate li ili vi ili netko koga poznajete kriterije besplatnog dvogodišnjeg sudjelovanja u ovim aktivnostima, provjeriti možete na službenoj stranici projekta https://sport-ukljuci.eu/.