EDUKATIVNA RADIONICA: GRADIMO KVALITETNU ŠKOLU

Dana 26. kolovoza 2020. u prostorima Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi održana je edukativna radionica pod nazivom “Gradimo kvalitetnu školu” u sklopu projekta Šport uključi, probleme isključi, pod vodstvom magistre psihologije Barice Urh.
Svrha radionice jačanje je kapaciteta projektnog tima i stručnog osoblja Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi. Sljedeća područja su obuhvaćena radionicom: osnovne postavke teorije izbora, Glasserova kvalitetna škola, samovrednovanje i unutarnja motivacija, upravljanje komunikacijskim procesima emocionalna regulacija, antistresne tehnike i dr.
Petosatna radionica upotpunjena je zajedničkim objedom uz koje je nastavljeno neformalno druženje svih sudionika.