Zaključci sa 17. sjednice Školskog odbora

Zaključci sa 17. sjednice Školskog odbora održane 5. listopada 2023. s početkom u 14:30 sati u sjedištu Katoličke gimnazije s pravom javnosti u zbornici Katoličke osnovne škole u Požegi u potkrovlju

• Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Školskog odbora jednoglasno.

• Dana je prethodna suglasnost u vezi sa zasnivanjem radnog odnosa u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti bez natječaja s radnikom Josipom Alaberom na određeno vrijeme na poslovima nastavnika geografije.

• Doneseni su za Katoličku gimnaziju s pravom javnosti: Školski kurikul na prijedlog Nastavničkog vijeća i ravnatelja Ivana Bedeničića i Godišnji plan i program rada na prijedlog ravnatelja Ivana Bedeničića, za školsku godinu 2023./2024.

• Raspravilo se o raznome:

– o započetoj školskoj godini 2023./2024. općenito

– o sudjelovanju djelatnika i učenika Katoličke gimnazije s pravom javnosti u kulturnim aktivnostima u Gradu Požegi

– o organizaciji i provedbi sportskih natjecanja katoličkih, srednjih škola u Hrvatskoj kojima je Katolička gimnazija domaćin u 2024. godini.