Zaključci s 4. sjednice Razrednog vijeća

Zaključci s 4. sjednice Razrednog vijeća razrednih odjela 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a i 3.b Katoličke gimnazije s pravom javnosti u školskoj godini 2015./2016.

Na 4. sjednici Razrednog vijeća razrednih odjela 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a i 3.b Katoličke gimnazije s pravom javnosti održanoj dana 10. svibnja 2016. godine:

1. Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Razrednog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održane dana 12. travnja 2016. godine bez primjedbi.

2. Izdvojeni su učenici razrednih odjela 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a i 3.b (informacija ograničena) s najviše mogućih zaključnih nedovoljnih ocjena.
Pohvaljeni su učenici razrednih odjela 1.a i 2.b (informacija ograničena).
Opravdani su česti izostanci učenika razrednih odjela 1.a i 2.b (informacija ograničena) zdravstvenim stanjem učenika.
Izvijestilo se o mogućnosti upućivanja učenika razrednih odjela 1.a i 3.b (informacija ograničena) na polaganje predmetnih ispita zbog ne pohađanja nastave.
Upoznalo se s većim brojem izostanaka učenika razrednog odjela 3.a.

3. Podsjetilo se još jednom na obveznu izvanučioničku nastavu u Voćinu i Kaptolu te na informiranje o planu i programu kod učitelja voditelja izvanučioničke nastave.

Predloženi su učenici za izbor najboljeg učenika i izabrana je najbolja učenica 4. razreda u generaciji maturanta u školskoj godini 2015./2016.