NAŠE KOŠARKAŠICE PRVE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU

Košarkaši i košarkašice naše škole odigrali su međuškolsko natjecanje u Športskoj dvorani „Tomislav Pirc“. Srednje škole imale su prijavljene samo dvije ekipe kod mladića i dvije kod djevojaka. Tako su odmah finalne utakmice odigrali mladići i djevojke naše škole i Gimnazije Požega. Naše djevojke bile su uspješnije i osjetno bolje, stoga je i rezultat 24:8 pokazatelj veće kvalitete naših učenica. Koliko su naše djevojke bile kvalitetnije upravo toliko su mladići gimnazije bili bolji od naših mladića. Konačan rezultat 50:24 objektivno pokazuje omjer snaga na terenu. Naše djevojke očekuju datum kada će zaigrati na regionalnom natjecanju gdje će u trećem sportu (badminton i nogomet) ove godine predstavljati srednjoškolski sport Požeško-slavonske županije.

DJEVOJKE: Teodora Sakoman, Martina Pandža Brnić, Tara Stipanović, Lora Grgurić, Filipa Grgurić, Ivona Rajić, Iva Budimir, Valentina Bunjevac i Ela Ešegović.

MLADIĆI:Vlaho Berišić, Marko Gelenčir, Borna Španić, Lovro Pavlović, Toni Šerić, Leon Fogadić, Slaven Alerić, Sven Abramović, Lovro Hlebec i Oliver Pudić.

Voditelji ekipa bili su profesori Ivana Brekalo i Mario Raguž.