PRESS KONFERENCIJA UOČI KONCERTA ”OTVORITE VRATA KRISTU”

U Dvorani bl. Alojzija Stepinca u Biskupskom domu u Požegi 16. 9. 2019. održana je press konferencija za koncert „Otvorite vrata Kristu“. Novinare lokalnih portala s tijekom priprema i samim koncertom upoznali su don Marijan Pavelić, voditelj konferencije i povjerenik za medijsko pokriće koncerta, vlč. Robert Kupčak, voditelj Pastoralnog centra Požeške biskupije, Marija Milinković, voditeljica i dirigentica Biskupijskog zbora mladih te vlč. Krunoslav Siroglavić, povjerenik za pastoral mladih, vjeroučitelj u Katoličkoj gimnaziji i glavni organizator koncerta.

Oni su zajedno najavili već treći po redu koncert „Otvorite vrata Kristu“ koji će se u sportskoj dvorani Tomislav Pirc u Požegi održati u subotu 21. rujna s početkom u 20h. Ulaz na koncert bit će slobodan. Uz Biskupijski zbor mladih, u kojemu sudjeluju i učenici naše škole, nastupit će i mnogi glazbenici čija su imena poznata na glazbenoj sceni duhovne glazbe.