Učenici Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi osvojili izvrsno 9. mjesto na državnom natjecanju iz vjeronauka

U srijedu, 12. svibnja 2021. održano je državno natjecanje iz vjeronauka – Vjeronaučna olimpijada. Umjesto višednevnog natjecanja nacionalna se razina natjecanja zbog aktualne pandemije održala u matičnim školama u kojima su učenici pisali testove u trajanju od sat vremena, a tema ovogodišnje vjeronaučne olimpijade bila je: Biblija – pisana Božja Riječ. U konkurenciji od 20 škola, naša je Škola osvojila izvrsno deveto mjesto. Sudjelovali su sljedeći učenici: Matej Raljević (1. razred), Hana Mihalj (2. razred), Hana Boban i Nora Šarić (3. razred), a mentor im je bio vlč. Krunoslav Siroglavić, vjeroučitelj.